user_mobilelogo

 

Lyžiarske stredisko je pre verejnosť z technických príčin až do odvolania zatvorené.

O termíne jeho otvorenia vás budeme včas informovať.

 

V stredisku je potrebné dodržiavať prísne bezpečnostné opatrenia ohľadne COVID-19. Bližšie informácie

nájdete na tomto mieste.

 


Vážení priatelia. Naša TJ sa aj v roku 2019 zaregistrovala ako prijímateľ 2% dane. Vy sami sa môžete rozhodnúť a určiť, kam pôjde 2% z Vašich daní, ktoré musíte tak či tak zaplatiť daňovému úradu. Obraciame sa na Vás s prosbou, aby ste zvážili, či neposkytnete 2% z Vašich daní za rok 2019 našej TJ Družba Smrečany - Žiar. 2% môžu venovať zamestnanci, fyzické osoby a právnické osoby. Všetky tieto prostriedky môžu byť podľa zákona použité len na športovanie a podporu detí a mládeže. Právnické osoby a fyzické osoby, ktoré si podávajú daňové priznanie sami, uvádzajú poukázanie 2% dane priamo vo svojom daňovom priznaní. Potrebné tlačivá na poukázanie 2% dane si môžete stiahnuť:

> Vyhlásenie o poukázaní sumy

> Potvrdenie o zaplatení dane

 

 

Rekreačná chata telovýchovnej jednoty

Chata sa nachádza na dojazde zjazdovky v areáli SkiCentra Žiar – Dolinky, na konci obce Žiar. Je situovaná v príjemnom a tichom lesnom prostredí neďaleko ústia Žiarskej doliny v Západných Tatrách. Objekt susedí s inou chatou, ktorá je majetkom obce Žiar.

Chaty sú vhodné pre príjemne strávené chvíle rodín s deťmi, na rodinných stretnutiach a aj firemných akciách. V zimnom období tak isto pre snehových nadšencov. Ubytovanie ponúkame v dvoch pohodlných samostatných chatách.

 

 

Vybavenie chaty

2 x kúpeľňa so sprchovacím kútom, 3 x toaleta, 1 x nadštandardne vybavená kuchyňa, veľká spoločenská miestnosť s krbom, kompletné výčapné zariadenie, poskytnutie obvyklého množstva palivového dreva, kotlík, gril, kryté ohnisko, Wi-Fi, 2x LCD TV, lyžiareň (v zimnom období k dispozícií sánky, šmýkadlá)

 

Chatu si môžete zarezervovať na stránke www.chatydolinky.sk